Projektowanie Stron Internetowych

projektowanie

„Jak Cię widzą, tak Cię piszą”

Strona internetowa to wizytówka każdej marki w świecie online. Na jej podstawie klient często ocenia daną markę i za jej pośrednictwem poznaję ofertę. Dlatego ważne aby firmowa strona internetowa była atrakcyjna i intuicyjna.

Nowoczesność i prostota

Tworzymy strony internetowe przy wykorzystaniu najnowszych technologii – każda strona jest responsywna (dostosowuje się do wielkości ekranu) oraz posiada wersję mobilną. Dodatkowo dbamy o prostotę i przejrzystość jej struktury aby każdy klient mógł bez problemu znaleźć potrzebne informacje.

Panel administacyjny

Każda strona posiada prosty w obsłudze panel administracyjny, dzięki czemu jej obsługa jest szybka i nie wymaga stałej współpracy z programistą.

Google to nasz przyjaciel

Wyszukiwarka Google to najpopularniejsza wyszukiwarka internetowa na świecie (w Polsce korzysta z niej ponad 90% użytkowników Internetu), dlatego strona internetowa musi być tam widoczna. Nasze wieloletnie doświadczenie w pozycjonowaniu pozwala na budowę stron, które są zgodne z wymogami Google, co ułatwia poźniejszy proces pozycjonowania.

Bonus na zakończenie prac!

Po zakończeniu prac nad stroną internetową nasz specjalista Google AdWords przeprowadzi kampanię reklamową w wyszukiwarce Google przy wykorzystaniu kuponu promocyjnego Google 250 zł dla nowych Klientów.

Obecnie tworzymy:

  • firmowe strony internetowe
  • landing pages wspierające kampanię online
  • rozbudowane serwisy internetowe
  • systemy CRM

 

W celu uzyskania szczegółowej oferty zapraszamy do kontaktu!

button_nasze_realizacje